Úvodní stránka » Kulturní aktivity

Kulturní aktivity

IQ park

Pokud je vaše tělo aktivním pohybem dostatečně znaveno a mozkové závity odpočívaly,doporučujeme navštívit iQcentrum v nedalekém Liberci(25 km) v areálu Babylon.Zde si můžete jak Vy tak i Vaše děti osvěžit znalosti ze světa vědy a techniky.Dále pak v těsném sousedství vyrostla nová budova,kde se nachází letos na jaře nově otevřená iQlandia tj. moderní science centrum s 3D planetáriem a stovkami originálních exponátů.Bližší informace získáte na www.iqpark.cz.

Muzeum výroby hraček

Nejen pro děti je určeno muzeum výroby dřevěných hraček .Vedle ukázek historických hraček se seznámíte s původním způsobem jejich výroby,ale též budete seznámeni se současnou technologií výroby dřevěných hraček.Muzeum se nachází v nedalekém Jiřetíně pod Bukovkou v areálu firmy Detoa Albrechtice spol.s r.o.Bližší informace najdete na www.detoa.cz.

Diskotéka

Pokud vám nestačí celodenní pohyb na sněhu a jste vyznavači disco tance, můžete navštívit v nedaleké Smržovce (cca 5 km) disco club.Bližší informace o pořádaných akcí v klubu získáte na www.kinoklub.eu.  Do klubu se nejlépe dostanete taxi mikrobusem pro 8 osob,který pro vás přijede až na chalupu.Cena za mikrobus je okolo 200,-Kč.

 


Kontakt

Chata Klauzovka
Albrechtice v Jizerských horách, PSČ: 468 43 (orientační znak cedule U Alenky)

Oblíbené odkazy

Webkamera
Tanvaldský špičák


Podpořte nás

Klauzovka na Facebooku


Aktuální počasí v JizerkáchAktuální počasí
v Jizerkách

 


RSS kanálRSS klauzovka.cz